INFORMACJE - KSKP Koło Szczecin

Przejdź do treści


Nasze aktualne i bieżące informacje dotyczące naszej działalności.


Dodatkowa informacja:
Jeśli ktoś wybiera się na pielgrzymkę na górę Chełmiec w dniu 8 czerwca br. koniecznie trzeba zgłosić do Lilianny D. na telefon nr 722 099 892 ze względów organizacyjnych; może tak się stać, że nie będzie środka transportu na górę. Musimy zabezpieczyć konkretne potrzeby pielgrzymów...
WAŻNA INFORMACJA:
W rocznym planie pracy spotkanie prezesów i przedstawicieli kół - Forum wyznaczono na 21-23 czerwca br.  
Z konieczności to spotkanie przenosimy na 14-16 czerwca br. z uczestnictwem tych kół, dla których w planie pracy zaplanowano dni skupienia. Bardzo proszę o potraktowanie poważnie naszego uczestnictwa.
Bardzo ważne wydarzenia przed nami. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa na poniższy telefon: 608 017 384
Informujemy, że ze względów technicznych zmuszeni byliśmy z dniem 03.11.2023 roku do zmiany naszego dotychczasowego adresu e-mail z:
kskp@szczecin.opoka.org.pl - na aktualny: kskp-szczecin@wp.pl - zapraszamy...

Zapraszamy do wspomnień z naszej ostatniej jubileuszowej 40. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kolejarzy na Jasną Górę
- kliknij tu!!!   - Życzymy miłych wspomnień...
                   Zapraszamy do naszego odnowionego serwisu internetowego KSKP Koła Szczecin - już od kwietnia 2000 roku staramy się przybliżyć działalność naszego Stowarzyszenia w łączności z Zarządem Głównym.  Dbamy, aby ten serwis służył jego członkom i nie tylko wszelkimi informacjami, co, gdzie i kiedy wspólnie robimy, co organizujemy i się spotykamy. Polecamy między innymi takie zakładki jak:
* STATUT KSKP; * PATRONI kolejarzy; * nasz PLAN PRACY na rok 2024; * HISTORIA powstania KSKP; * sprawy bieżące w INFORMACJACH; * GALERIĘ FOTO i GALERIĘ VIDEO z różnych imprez i uroczystości; * możliwość KONTAKTU z nami; * jako rozrywka HUMOR katolicko-kolejowy; * a także polecamy inne relaksującej rozrywki.
                   Witamy w naszym odnowionym serwisie internetowym KSKP Koła Szczecin. - Już od początku istnienia, czyli od 2000 roku nie zmienialiśmy jego wyglądu w sieci internetowej. Okoliczności między innymi techniczne sprawiły, że zmuszeni byliśmy do aktualizacji, a właściwie zmiany nazwy naszej domeny z: http://www.kskp.szczecin.opoka.org.pl na aktualną: http://www.kskp.szczecin.pl - zmieniając przy okazji jej wizerunek. - Więc serdecznie zapraszamy do naszego odnowionego serwisu...
© Copyright 2000-2024 - KSKP Koło Szczecin - Wszelkie prawa zastrzeżone. - /TADEUSZPL/
Wróć do spisu treści