INFORMACJE - KSKP Koło Szczecin

Przejdź do treści


Nasze aktualne i bieżące informacje dotyczące naszej działalności.


Informujemy, że ze względów technicznych zmuszeni byliśmy z dniem 03.11.2023 roku do zmiany naszego dotychczasowego adresu e-mail z:
kskp@szczecin.opoka.org.pl - na aktualny: kskp-szczecin@wp.pl - zapraszamy...

Zapraszamy do wspomnień z naszej ostatniej jubileuszowej 40. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kolejarzy na Jasną Górę
- kliknij tu!!!   - Życzymy miłych wspomnień...
                   Zapraszamy do naszego odnowionego serwisu internetowego KSKP Koła Szczecin - już od kwietnia 2000 roku staramy się przybliżyć działalność naszego Stowarzyszenia w łączności z Zarządem Głównym.  Dbamy, aby ten serwis służył jego członkom i nie tylko wszelkimi informacjami, co, gdzie i kiedy wspólnie robimy, co organizujemy i się spotykamy. Polecamy między innymi takie zakładki jak:
* STATUT KSKP; * PATRONI kolejarzy; * nasz PLAN PRACY na rok 2024; * HISTORIA powstania KSKP; * sprawy bieżące w INFORMACJACH; * GALERIĘ FOTO i GALERIĘ VIDEO z różnych imprez i uroczystości; * możliwość KONTAKTU z nami; * jako rozrywka HUMOR katolicko-kolejowy; * a także polecamy inne relaksującej rozrywki.
                   Witamy w naszym odnowionym serwisie internetowym KSKP Koła Szczecin. - Już od początku istnienia, czyli od 2000 roku nie zmienialiśmy jego wyglądu w sieci internetowej. Okoliczności między innymi techniczne sprawiły, że zmuszeni byliśmy do aktualizacji, a właściwie zmiany nazwy naszej domeny z: http://www.kskp.szczecin.opoka.org.pl na aktualną: http://www.kskp.szczecin.pl - zmieniając przy okazji jej wizerunek. - Więc serdecznie zapraszamy do naszego odnowionego serwisu...
© Copyright 2020-2024 - KSKP Koło Szczecin - Wszelkie prawa zastrzeżone. - /TADEUSZPL/
Wróć do spisu treści